Dakota's Family

11. února 2015 v 15:17 | © dakotajohnson
Ve zkrace Dakota má dva otce, jednoho nevlastního, s kterým žije už dost dlouho. Má celkem šest sourozenců, ale žádný z nich není vlastní, proto je nebudu rozepisovat. Má tři ři nevlastní sestry Stella Banderas, Grace a Jasper Johnson a také tři nevlastní bratry Jesse Johnson, Alexander Bauer a Deacon Johnson.

Melanie Griffith
Matka Dakoty Johnson, je slavná maerická herečce a také držitelka Zlatého Glöbů. Narodila se 9. srpna 1957 modelce Tippi Hedren a pozemkovému makléři Peterovi Griffith, po kterém potom zdědila obrovské peníze a majetek. Rodiče se ji rozvedli, když ji byli čtyři roky. Melanie ve 14 letech začala chodit se svým budoucím manželem Donem Johnson a v 18 se za něj provdala v Las Vegas, jejich manželství nevydrželo moc dlouho. Roku 1981 si vzala Stevena Bauera, se kterým měla jednoho syna Alexandra, ale o šest let později se rozvedli a Melanie si znovu vzala Dona Johnson, se kterým má dceru, Dakotu Johnson. O šest let později se s ním nechala rozvést, kvůli podvodům s prášky a vzala si svého poslední manžela, což je španělský herec, režisér a producent Antonio Banderas, se kterým byla 18let, minulý rok v létě se rozvedli. Pro zuajímavost Melanie získala Zltý Glób za nejlepší herečku ve filmovém muzikálu nebo komedii roku 1988 a film 'Podnikavá dívka'.
Don Johnson
Americký herec, zpěvák, textař, producent a také režisér, který se narodil 15. prosince 1949 v USA. Pocházel poměrně z chudší rodiny, narozdíl od Melanie. Jeho otec byl farmář a matka kosmetička. V roce 1967 ukončil střední školu a začala se věnovat divadelnímu stipendiu a nastoupil na Kansaskou univerzitu. Mezi jeho asi nejznámější díla a filmy patří Nespoutaný Django (2012), Rande v Římě (2010) a další.. Kromě herectví se už mládí snažil rozvíjet své pěvecké ambice v oblasti populární hudby, jeho první sólové album Heart Beat (1986) bylo oceněné platinovou deskou a za druhé album Let It Roll (1988) získal dokonce zlatou desku.
Antonio Banderas
Slavný herec, režisér, producent, zpěvák se narodil 10. srpna 1960 ve Španělsku. Roku 1996 se oženil s Melanie Griffith a stal se tak nevlastním otcem Dakoty Johnson, byly spolu 18 let, avšak minulý rok v létě se rozvedli. Jeho velkou touha z dětství byla stát se profesionálním fotbalistou, avšak když si ve 14letech zlomil nohu, rozhodnul se stát profesionálním hercem. Mezi jeho nejpopulárnějších a nejznámnější filmy patří určitě Legenda o Zorovi (2005), Tenkrát v Mexiku (2003), Sedmý hřích (2001), Spy Kids (2001), Zorro: Tajemná tvář (1998) a mnoho dalších.. I jeho režíserká kariera nebyla špatná, v roce 1999 režíroval film Crazy in Alabama, ve kterém hrála jeho manželka Melanie a také nevlastní dcera Dakota.

© DakotaJohnson.blog.cz 2015
 


Aktuální články

Reklama
© DakotaJohnson.blog.cz│archiv│2015│hosting: blog.cz