Dakota's Tattoos

12. února 2015 v 9:37 | © dakotajohnson
Kolik z vás ví, kolik má tetování? Dakota má mnoho nejrůznějších tetování po celém těle, jelikož je jednou z velkých fanynek tohoto zdobení těla. Pokud mi nějaké tetování chybí, neváhejte a dejte mi vědět!

Acta Non Verba
Jedno z neznámějších tetování Dakoty je právě tento latisnký nápis 'Acta Non Verba', který si nechala vytetovat na horní část levé ruky. Tento nápis v angičtině znamená 'Deeds Not Words', což v češtině je 'Skutky né slova'.
Look At The Moon
Druhé Dakotino tetování je na pravém chodidle. Je to nápis 'Look At The Moon', kolem kterého si ještě nechala vytetovat spoustu malých hvězdiček. Tím pádem se často spekuluje, že toto teotávní je rozděleno na dvě části a jsou to dvě odlišná teotávní, která k sobě nepatří, ale to není moc podstatné. Nápis 'Look At The Moon' v češtině znamená 'Podívej se na měsíc'.
Swallows On The Right Shoulder
Třetí tetování už není nápis, Swallows jsou v češtině vlaštovky, které si nechala vytetovat na pravé rameno.
Hidden Tattoos
Ty předtím byly takové známější, teď bych přešla k těm méně známým, lépe řečeno schovaným tetováním, které Dakota moc neukazuje a nejsou až tak dobře vidět. Je také možné, že jich má ještě mnohem více, o kterých prozatím nevíme. Já jsem našla aspoň tyhle dvě, první z nich je za uchem, je to obrázek nějaké sošky a druhé má na krku, řekla bych, že se bude jednat o nějaký nápis nebo čísla, bohužel to nejde moc dobře vidět a lepší obrázky ani nejsou..

© DakotaJohnson.blog.cz 2015
 


Aktuální články

Reklama
© DakotaJohnson.blog.cz│archiv│2015│hosting: blog.cz