News information about Fifty Shades Darker

7. dubna 2015 v 13:01 | © DakotaJohnson |  Fifty Shades Darker (2017)
Bohužel už od 2. dubna nejsou žádné nové fotografie Dakoty, takže jsem se rozhodla přidat článek o Fifty Shades Darker.. Je to takový shluk novinek ohledně natáčení, obsazení druhého dílu apod.. Herci se totiž vyjádřilo k pokračování, například Jamie Dornan nebo také režisérka Fifty Shades of Grey Sam-Taylor Johnson. O některých věcech třeba už dávno víte, jelikož je toho plný internet..

1. When will start the filming of Fifty Shades Darker?
Jamier Dornan v rozhovoru prozradil, že natáčení pokračování Fifty Shades Darker by pravděpodobně mělo začít příští jaro v roce 2016.

2. Jamie Dornan has dismissed claims 'he won't be doing the sequels because of his wife.
Bylo hodně pověstí, že jeho žena Amelia Warnen, nechtěla, aby Jamie v natáčení pokračoval kvůli sexuálních scén s Dakotou Johnson. Jamie Dornan, odmítl toto tvrzení. Jamie officiálně potvrdil, že na natáčení bude pokračovat samozřejmě s Dakotou Johnson, jelikož jsou smluvně zavázáni pokračovat v natáčení další dvou dílu k dokončení trilogie na základě knih spisovatelky E. L. James.

3. Relationship between Dakota Johnson and Jamie Dornan.
Mezi další spekulace a drby patřilo to, že manželka Jamieho Amelia Warnen se chce nechat rozvést, kvůli sexuálních scén mezi Dakotou a Jamiem, že spolu mají údajně vztah. Jamie sám řekl, že kdyby mezi ním a Dakotou nebyla nějaká chemie, tak by k natáčení vůbec nemohlo dojít. Avšak také řekl, že rozvod mezi ním a Amelií je nesmysl, že on a Dakota jsou nyní přátele na život.

4. Director Sam Taylor-Johnson Not Returning For 'Fifty Shades Darker'.
(Takhle informace mě strašně zklamala, nedokážu si to představit bez ní..) Režísérka Sam Taylor-Johnson, která režírovala první díl Fifty Shades of Grey se nebude vracet, kvůli natáčení dalších dvou díli trilogie knihy od E. L. James. Podle nejrůznějších zpráv se Sam chce distanovat od natáčení, kvůli údajným sporům při natáčení Fifty Shades of Grey se spisovatelkou E. L. James.
 


Komentáře

1 SJP | sarahjessica-parker | Web | 7. dubna 2015 v 17:04 | Reagovat

S tou poslední správou jsem o tom také slyšela, ale tak třeba to bude i lepší a film bude ještě lepší než byl :) uvidíme nebo naopak horší no :D :)

2 susan | Web | 7. dubna 2015 v 21:43 | Reagovat

Takže jednak musím říct, že mě překvapilo, že se začne natáčet až v roce 2016, čekala jsem to už letos a příští rok premiéra, no dobře tedy:D
Jednak taky ty nesmysly a drby mě vážně iritují, myslím tím teď ty drby o Jamiem/Amalii/Dakotou, ale dalo se čekat, že se něco takového objeví no a myslím, že i někteří fanoušci by si přáli, aby byli Dakota s Jamiem spolu, ale hold musí si nechat zajít chutě a nevymýšlet blbosti:D
A za třetí nemám ráda, když se mění režisér u zaběhnutých sérií, ale zase u HP a i u HG to tak bylo a nakonec to nedopadlo špatně, tak třeba to bude změna k lepšímu, i když je škoda, že musela režisérka odejít, bude těžké si zvlášť u takového filmu zvykat na nového režiséra, je to škoda, ale co se nadělá:D

3 Perrie | Web | 8. dubna 2015 v 6:49 | Reagovat

Jsem ráda že bude Jamie pokračovat v natáčení, všichni mi totiž říkali, že se Jamie a Dakota nesnáší, že to kvůli NÍ nechce točit. Teď se tu dozvídám, že se povídají ještě nějaké drby o jeho ženě :D Ach jo, ty lidi už nevědí o čem se bavit nebo fakt nevim :D Každopádně jsem moc ráda že jsou oba dobrými přáteli :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© DakotaJohnson.blog.cz│archiv│2015│hosting: blog.cz