Fifty Shades Darker (2017)

News information about Fifty Shades Darker

7. dubna 2015 v 13:01 | © DakotaJohnson
Bohužel už od 2. dubna nejsou žádné nové fotografie Dakoty, takže jsem se rozhodla přidat článek o Fifty Shades Darker.. Je to takový shluk novinek ohledně natáčení, obsazení druhého dílu apod.. Herci se totiž vyjádřilo k pokračování, například Jamie Dornan nebo také režisérka Fifty Shades of Grey Sam-Taylor Johnson. O některých věcech třeba už dávno víte, jelikož je toho plný internet..

1. When will start the filming of Fifty Shades Darker?
Jamier Dornan v rozhovoru prozradil, že natáčení pokračování Fifty Shades Darker by pravděpodobně mělo začít příští jaro v roce 2016.

2. Jamie Dornan has dismissed claims 'he won't be doing the sequels because of his wife.
Bylo hodně pověstí, že jeho žena Amelia Warnen, nechtěla, aby Jamie v natáčení pokračoval kvůli sexuálních scén s Dakotou Johnson. Jamie Dornan, odmítl toto tvrzení. Jamie officiálně potvrdil, že na natáčení bude pokračovat samozřejmě s Dakotou Johnson, jelikož jsou smluvně zavázáni pokračovat v natáčení další dvou dílu k dokončení trilogie na základě knih spisovatelky E. L. James.

3. Relationship between Dakota Johnson and Jamie Dornan.
Mezi další spekulace a drby patřilo to, že manželka Jamieho Amelia Warnen se chce nechat rozvést, kvůli sexuálních scén mezi Dakotou a Jamiem, že spolu mají údajně vztah. Jamie sám řekl, že kdyby mezi ním a Dakotou nebyla nějaká chemie, tak by k natáčení vůbec nemohlo dojít. Avšak také řekl, že rozvod mezi ním a Amelií je nesmysl, že on a Dakota jsou nyní přátele na život.

4. Director Sam Taylor-Johnson Not Returning For 'Fifty Shades Darker'.
(Takhle informace mě strašně zklamala, nedokážu si to představit bez ní..) Režísérka Sam Taylor-Johnson, která režírovala první díl Fifty Shades of Grey se nebude vracet, kvůli natáčení dalších dvou díli trilogie knihy od E. L. James. Podle nejrůznějších zpráv se Sam chce distanovat od natáčení, kvůli údajným sporům při natáčení Fifty Shades of Grey se spisovatelkou E. L. James.
 
 

Reklama
© DakotaJohnson.blog.cz│archiv│2015│hosting: blog.cz