Photo Of The Month

POTM│JULY 2015

31. května 2015 v 8:23 | © DakotaJohnson
Dobré ráno, novinky dneska zatím nejsou, tak jsem se rozhodla pro tento článek.. Outfits Duel eště nechám den nebo dva otevřený, protože hlasování je těsné, rozdíl pouze jednoho hlasu, takže se všechno může ještě změnit.. Ale tady už je to nějaký ten týden naprosto jasně rozhodnuté.. Vítěze a fotografie pro měsíc červen již můžete vidět v menu, opět vyhrála společná fotografie Dakoty a Jamieho, která je součástí photshootu pro magazín Glamour. Fotografie vyhrála docela suveréně se 14 hlasy (66,67%). Všem děkuji za účast v hlasování a k nové anketě na měsíc červenec, tentokrát jsem zvolila pouze fotografie s Dakotou Jonson! První fotografie - Met GALA 2015; druhá fotografie - Fifty Shades of Grey Premier in Berlin; třetí fotografie - TU Style Photoshoot. Rozhodně hlasuj a podpoř svého favorita!

POTM | JUNE 2015

30. dubna 2015 v 16:59 | © DakotaJohnson
Dobré odpoledne! Dneska opět nejsou novinky a mám takové tušení, že zítra už něco bude, takže jsem se rozhodla zveřejnit nové Photo Of The Month, aby se to pak nepřekrývalo. Je to o den dříve, ale to snad nevadí. Hlasujte pro fotku na nadcházejícíc měsíc (měsíc červen). Fotku tohoto měsíce můžete vidět v menu, vybrali jste č.2, společnou fotografii Dakoty Johnson a Jamieho Dornana, kterou nafotili pro Who Magazine v tomto roce (fotka vyhrála pouze o jeden jediný hlas před fotografií č.3 - 11Hlasů). Pro tento měsíc jsem zvolila tyto tři: První fotka z photoshootu pro magazín Details z roku 2012. Druhá opět s hercem Jamiem Dornanem nafocená pro magazín Glamour a třetí z premiéry Fifty Shades of Grey v Londýně z 12. února 2015. Hlasujte pro fotografii, která se vám nejvíce líbí v CČ!

POTM | MAY 2015

1. dubna 2015 v 18:30 | © DakotaJohnson
S novým měsícem i nové Photo Of The Month, takže můžete hlasovat pro fotku na nadcházející měsíc (měsíc květen). Fotku tohoto měsíce již můžete vidět v menu, zvolili jste fotku č.3 z letošních Oscarů, měla vítězných 18 hlasů! Pro tento měsíc jsem zvolila tyto tři fotky: První fotka z akce FOX Post-Show Party v roce 2012, kdy byla Dakota ještě blondýnka. Druhá fotografie s hercem Jamie Dornanem, kterou nafotili v tomto roce pro Who Magazine a třetí černobílá fotografie z photoshootu pro KISS-FM Jingle Ball také z roku 2012. Hlasujte pro fotografii, která se Vám nejvíce líbí v CČ!

POTM ~ April 2015

9. března 2015 v 7:24 | © DakotaJohnson
Jak jsem slibovala přednastavený článek Photo of the Month, kde můžete hlasovat pro fotku na příští měsíc (měsíc duben). Schválně jsem vybrala rozdílné fotky, první fotka je z photoshotu pro Vogue, druhá s Jamie Dornanem pro magazín USA Today a poslední třetí fotka je z letošních Oskarů, kteří se konali 22. února.. Už teď jsem zvědavá na výsledky, určitě hlasujte v CČ!
 
 

Reklama
© DakotaJohnson.blog.cz│archiv│2015│hosting: blog.cz